Series
Ratings
12
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0- Hanjibung SegajokRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0