Titles you rated
A Walk to RememberRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
SplashRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0