Series
Ratings
35
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0