Series
Ratings
94
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0- BossRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 2.5
The X-FilesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5