Titles you rated
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Addicted HeroinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0