Series
Ratings
110
Too MuchRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
ForeverRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5