Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 2.5
The PlanRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0