Titles you rated
50/50Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5