Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0