Titles you rated
Jan Dara: The BeginningRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Love NowRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5