Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5