Titles you rated
ArrivalRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 1.0
MicrohabitatRated ★ 1.0
The Last EmperorRated ★ 0.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 1.0
LeonRated ★ 0.5
The Florida ProjectRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 4.0