Series
Ratings
10
The RebelRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5