Series
Ratings
48
The Legend of HeroesRated ★ 5.0
The HopeRated ★ 5.0
Flight To YouRated ★ 4.0
Wanru's JourneyRated ★ 5.0
Bloody RomanceRated ★ 5.0- 開封府傳奇Rated ★ 4.0
The Ingenious OneRated ★ 5.0
Under the MicroscopeRated ★ 4.5
The Blood of YouthRated ★ 5.0
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
NCISRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0