Series
Ratings
35
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0