Movies
Ratings
197
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 1.5