Series
Ratings
118
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0