Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0- Ghost MessengerRated ★ 0.5
2012: Ice AgeRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
The Darkest HourRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.5
The Fox FamilyRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0