Series
Ratings
44
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0