Titles you rated
V for VendettaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0