Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5