Series
Ratings
149- プライドRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5