Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Every DayRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5