Series
Ratings
101
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Powerful OpponentsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.0- The LandRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5