Series
Ratings
175
My FamilyRated ★ 5.0
The MagiciansRated ★ 1.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
The Shannara ChroniclesRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Something About 1%Rated ★ 3.0