Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0