Series
Ratings
27
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0