Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
More than BlueRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5