Series
Ratings
16
Reply 1988Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0