Series
Ratings
49
I Live AloneRated ★ 3.0
Traces of LoveRated ★ 4.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
The Long GoodbyeRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0