Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0