Movies
Ratings
73
La La LandRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0