Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0