Movies
Ratings
360
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0