Movies
Ratings
66
Marjorie PrimeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
The Day AfterRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 0.5
The Other Side of HopeRated ★ 0.5
SuburbiconRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
EdenRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5