Series
Ratings
21
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0