Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0