Movies
Ratings
82
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5