Series
Ratings
12
SpartacusRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0