Titles you rated
- 오늘은 안녕Rated ★ 5.0
- Gokusen SpecialRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- 마이 걸Rated ★ 5.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0- The Quiz ShowRated ★ 5.0
- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 5.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 5.0
- Vの嵐Rated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 5.0