Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 1.0
D-DayRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5