Titles you rated
HeatRated ★ 5.0
The Greatest Show on EarthRated ★ 5.0
From Here to EternityRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 5.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
In the Heat of the NightRated ★ 5.0
PattonRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
GandhiRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0