Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0