Movies
Ratings
278
ManhattanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0