Series
Ratings
104
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- How Am IRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
- GeomiRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5