Movies
Ratings
67- SinglesRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0