Titles you rated
It BoyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
Death SentenceRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
All Good ThingsRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Return to SenderRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0