Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
ConcussionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0