Titles you rated
OzRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0