Titles you rated
City of JoyRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0